İstanbul Yılbaşı 2019 Programları

İstanbul Yılbaşı 2018 Programları

Tepe Majeur Yılbaşı Programı 2018

Alev ve Orkestrasının sahne alacağı Tepe Majeur daki Yılbaşı Programını kaçırmayın.Sizleri ayrıca enfes bir yılbaşı menüsü bekliyor.

Dedeman Hotel Yılbaşı Programı 2018

Bu Yılbaşı akşamı Dedeman Hotel İstanbul ’da Dila Kalafatoğlu ve Orkestrası sahne alıyor. Gece harika yılbaşı menüsü ve dj müzik ile devam edecek.

Günay Restaurant Yılbaşı Programı 2018

Sahnelerin sevilen ve başarılı sanatçısı Kenan Doğu'lu Bu sene yılbaşında Günay Restaurant'ta sahne alıyor. Kenan Doğulu'nun müthiş sahne performansı ile harika bir gece geçirmeye hazır olun.

Cihangir Hotel Yılbaşı Programı 2018

2018 Yılbaşı programında Cihangir Hotel de Fasıl Grubu Sahne alacak. Sizleri çok lezzetli bir yılbaşı menüsü bekliyor. Gece Dj Müzik ile devam edecek.

Tuzla Yat Kulübü Yılbaşı Programı 2018

Tuzla Yat Klubünde Yılbaşı Gecesi Eğlencesi Hande & Barış ın canlı performansları ile başlıyor ve Dj Yalın Günaş ın performansı ile sürüyor. Sizleri Deniz mahsullerinin de yer aldığı nefis bir yılbaşı menüsü bekliyor.

Crowne Plaza Atrox Lounge Yılbaşı Programı 2018

Florya nın nadide mekanlarından Crowne Plaza Atrox Lounge de yılbaşı gecesi canlı müzik ve şahane yılbaşı menüsü ile sizlere doyumsuz saatler yaşatacak. Gecen dj müzik ve oryantal şov ile sürecek.

Frankie İstanbul 2018 Yılbaşı Programı

31 Aralık Yılbaşı Gecesi Mekanda Metin Arolat sahne alacak.Tüm gece boyunca, premium yabancı içkiler, premium yerli şaraplar ve Frankie özel kokteyl servisi yapılacaktır.

Hollywoodcity Cafe 2018 Yılbaşı Programı

Üsküdar salacak sahilinde ki güzel mekan bu yılbaşı 2018 de sizlere harika bir gece geçirmek için hazırlanıyor.Canlı müzik ve dj performansları ile eğlencenin zirvesine çıkacaksınız.

Nossa Costa Yılbaşı Programı 2018

Hakan Altun Bu sene yılbaşın'da iki mekanda sahne alıyor bunlardan biri enfes konumuyla Nossa Costa. Hakan Altun 'un romantik şarkıları eşliğinde Yılbaşını kutlamak ve kendinizden geçmek için acele ediniz.

Babazula Meyhane Yılbaşı Programı 2018

Beylikdüzünün nezih mekanı Babazula Meyhanesinin sıcacık ortamında Yılbaşı Gecesi geçirmeye ne dersiniz. Harika bir Yılbaşı Menüsü ve eğlenceleri sizleri bekliyor.

Titanic Port Hotel Yılbaşı Programı 2018

Yılbaşı gecesi Titanic Port Hotel de fasıl grubu ve harika yılbaşı menüsü ile güzel saatler geçireceksiniz.Ayrıca Balo salonunda canlı müzik ve dans şovları ile gecenin ilerleyen saatlerine kadar doya doya eğleneceksiniz.

Leaderboard Ad