Mövenpick Hotel İstanbul 2018 Yılbaşı Programı


Sosyal Medya'da Paylaş

Harika bir yılbaşı akşamı Mövenpick Hotel İstanbul da sizleri bekliyor.

 

Mövenpick Hotel İstanbul Yılbaşı Programı 2018

  • Mövenpick Hotel Istanbul’un Yılbaşı programında superior odada iki kişi konaklama, yöresel lezzetler ve İsviçre klasiklerinin sunulduğu muhteşem bir açık büfe kahvaltı ve fitness salonu, kapalı havuz, sauna, buhar odası ve jakuzinin ücretsiz kullanımının yanı sıra hoş geldiniz ikramı olarak odanızda meyve tabağı ve çikolata yer alıyor.
  • Gece başı KDV hariç 120 Euro olan özel Yılbaşı teklifine hemen rezervasyon yapın ve 2018’i sevdiklerinizle birlikte İstanbul’da karşılayın.
  • 29-31 Aralık 2017 tarihleri arasında geçerli olan bu paket gece başı KDV hariç 120 Euro’dur. Rezervasyonunuzu, otele geliş gününüzde öğlen saat 12.00’ye kadar (otel yerel saati) cezasız olarak iptal edebilirsiniz. Rezervasyonunuzu, saat 12.00’den sonra iptal eder veya konaklama sürenizi kısaltırsanız, sizden ücretin tamamı tahsil edilecektir (toplam konaklama ücretinin %100’ü). Rezervasyonunuzu garanti altına almak için, rezervasyon anında geçerli bir kredi kartı sunmanız gerekmektedir. Ödeme, otele girişte veya bir ceza uygulanması durumunda kredi kartınızdan alınacaktır.

Rezervasyon için: Lütfen YILBAŞI GALA.com 'dan aradığınızı belirtiniz.

0(212) 319 29 29
hotel.istanbul@movenpick.com
http://www.movenpick.com
Sürekli Açık
Eski Büyükdere Cad. No:3 4.Levent/İstanbul

Bu güzel yılbaşı akşamını kaçırmayın yerinizi ayırtınız.

 
Sosyal Medya'da Paylaş