İzmir Hilton 2018 Yılbaşı Programı


Sosyal Medya'da Paylaş

Bu yılbaşı İzmir Hiltonda muhteşem bir yılbaşı partisi sizleri bekliyor. Aegean Band orkestrasının sahne alacağı yılbaşı programında Hilton Mutfağının eşsiz lezzetleri de sizleri bekliyor.

 

Hilton İzmir Yılbaşı Programı 2018

  • Aegean Band’ın yanı sıra DJ Çiçi’nin Hilton İzmir misafirleri için seçeceği enerjik repertuarı ile konuklarına non-stop eğlence yaşatmayı hedefleyen Zeytin Sanat Organizasyon,  Samba Oryantal Show ile görsel şölen sunacak. Latin ve oryantal danslarını birleştiren performanslarıyla büyük beğeni toplayan dans ekibi izleyenleri büyüleyecek.

Hilton Mutfağından Eşsiz Lezzetler

  • Hilton mutfağı tarafından hazırlanacak eşsiz lezzetlerin limitsiz içecek ile sunulacağı yılbaşı özel menüsü ile tamamlanacak yılbaşı balosunda çocuklar da unutulmadı. Ayrı bir salonda hazırlanacak çocuk balosunda mini club, oyun parkurları ve animasyon gösterileri sayesinde çocuklar da ailelerine uzak kalmadan yeni yıl eğlencesi yaşayabilecekler.

Hilton İzmir Aegean Band Yılbaşı Programı

  • Son dört yıldır İzmir’in en büyük otellerinde gerçekleştirdiği coşkulu yılbaşı eğlenceleri ile büyük ilgi gören Aegean Band 31 Aralık Pazar gecesi Hilton İzmir misafirlerine unutamayacakları bir gece daha yaşatamaya hazırlanıyor.

Hilton İzmir Yılbaşı Balosu 2018

  • Hilton Yılbaşı Balosu’na katılmak isteyen misafirlere limitsiz yerli içecekler eşliğinde 249 TL’den başlayan fiyatlarla beş farklı kategoride fiyat seçeneği sunulurken, 3 yaş üstü katılım için 129 TL’ye sunulan çocuk menüsü ve özel aktiviteler ile çocuklar da yeni yıla mutlu girecekler.

İki noktada satışa sunulan Aegean Band Yılbaşı Balosu biletleri; Hilton Oteli girişinde bulunan Zeytin Sanat standı ve Zeytin Sanat Organizasyon ofisinden temin edilebiliyor.

Hilton İzmir’de Aegean Band, DJ Çiçi ve Diamond Girls ile eğlence dolu bir Yılbaşı Galası için yerinizi ayırtın.

Rezervasyon için: Lütfen YILBAŞI GALA.com 'dan aradığınızı belirtiniz.

HİLTON İZMİR İLETİŞİM BİLGİLERİ
0(232) 464 99 20
info@hilton.com.tr
http://www.hilton.com.tr/izmir‎
Sürekli Açık
İsmet Kaptan Mahallesi, Gazi Osman Paşa Blv. No:7 Konak/İzmir

 

Bu muhteşem gecede eğlenceyi yaşamak için hemen rezervasyon yaptırınız.

 
Sosyal Medya'da Paylaş